Soba de Gatit Fantazia PF / T: Dr; P[kW]: 6.4; C: Maro - SimpleTools
Soba de Gatit Fantazia PF / T: Dr; P[kW]: 6.4; C: Maro Prețul inițial a fost: 1.173,00 lei.Prețul curent este: 813,00 lei.
Înapoi la produse

Soba de Gatit pe Lemne Grand Tip B pt Incalzire Centrala (EcoDesign) / P[kW]: 12; T: Dreapta

Prețul inițial a fost: 2.995,74 lei.Prețul curent este: 2.072,00 lei.

TVA inclus
COD PRODUS682868
Un client a cumpărat acest produs
  • Putere de Încălzire: Cu o putere de 12 kW, soba asigură un sistem de încălzire eficient, ideal pentru orice tip de centrală.
  • Dimensiuni Compacte: Măsurând 86.5x59, 5x81 cm, soba se integrează perfect în spații de dimensiuni medii, fără a compromite performanța.
  • Greutate Optimă: Cu o greutate de 65 kg, soba este robustă și stabilă, asigurând o utilizare sigură și de lungă durată.
  • Diametru Burlan: Diametrul burlanului de 120 mm facilitează o instalare ușoară și eficientă, minimizând riscurile de evacuare a fumului.
  • Tip de Instalare: Concepută pentru instalarea pe partea stângă, se adaptează ușor nevoilor tale de spațiu.
  • Eficiență Termică: Cu o putere de 12 kW, soba asigură o încălzire rapidă a apei, reducând costurile cu energia.
Putere nominala12.05 kW
Putere circuit hidraulic7.13 kW
Putere caldura degajata4.92 kW
Presiune de lucru2.5 bar

✓ În stoc – Livrare 1-2 zile

Cumpără cutbi bank logo
începând de la 77.04 LEI
Plată în rate cu carduri Banca Transilvania
Ai întrebări? Contactează-ne acum
Plată sigură100% securizată
Livrare rapidă24-48h oriunde în RO
Retur simplu14 zile drept de retur
Factură & garanțiePersoane fizice & juridice
Livrăm în toată România
Calitate garantatăProduse verificate și testate
Prețuri corecteRaport calitate/preț excelent
Suport dedicatConsiliere înainte și după vânzare
Clienți mulțumițiComenzi livrate în toată România
DETALII PRODUS

Descriere produs

Informații complete despre caracteristici, utilizare și specificații.

Este o soba pe combustibil solid ce se poate utiliza atat pentru incalzirea locuintelor, cat si pentru gatit (este prevazuta cu plita si cuptor). Soba este realizata din otel avand plita din otel si cuptor (pe stanga sau dreapta).
Putere nominala: 12.05 kW;
Suprafata incalzita: 85 m2;
Grosime plita: 6 mm;
Putere circuit hidraulic: 7.13 kW;
Putere caldura degajata: 4.92 kW;
Presiune de lucru: 2.5 bar;
Randament mediu: 85.29%;
Emisii CO: 1026.12 mg/Nm³;
Emisii PM: 27.7 mg/Nm³;
Emisii OGC: 46.11 mg/Nm³;
Emisii NOx: 141.14 mg/Nm³;
Diametru evacuare: 120 mm;
Dimensiuni (LxhxA): 865x810x595 mm
Volum boiler: 6.2 L
Tip evacuare: dreapta/stanga;
Timp combustibil: solid;

Putere [P[kW]]=12 | Tip [T]=Dreapta

PĂRERILE CLIENȚILOR

Review-uri (0)

—
★★★★★
0 review-uri
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
0 review-uri de la cumpărători verificați
— recomandări în curs de colectare
Ai utilizat produsul? Spune-le și altor clienți cum a fost experiența ta. Ai cumpărat fără cont? Folosește numele și adresa de e-mail din comandă pentru verificare.
★ Nu am găsit review-uri pentru filtrul selectat.

Schimbă filtrele sau fii primul care își împărtășește experiența.

Întrebări și răspunsuri despre produs (0 întrebări)

Nu există încă întrebări pentru acest produs.

Poți fi primul care cere o informație suplimentară.

SimpleTools

Ai întrebări despre acest produs?

Scrie-ne pe WhatsApp sau sună-ne și îți oferim rapid informații despre produs, compatibilitate, disponibilitate și livrare.

COD PRODUS: 682868 Categorie: Brand: